image
Balon Chcecie zobaczyć jak wygląda świat z góry? Loty balonem Wam to ułatwią. Możemy  zorganizować zarówno loty turystyczne, jak i loty balonu na uwięzi podczas pikników, festynów, eventów oraz imprez integracyjnych.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Motolotnia Chcecie poznać adrenalinę jaką daje lot motolotnią? Nie ma żadnego problemu. Powiew świeżego powietrza, przepiękne widoki z lotu ptaka i uczucie wolności-uczucia gwarantowane.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Magic show Sztuczki, które zachwycą nawet najbardziej wybrednego widza, zadziwią efektami i wprowadzą w dobry nastrój. Współpracujemy z wieloma iluzjonistami, którzy mogą dla Was uświetnić każdą imprezę.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Star Wars show Chcecie, aby na Waszej imprezie pojawili się Darth Vader, czy Anakin Skywalker? To też da się załatwić. Grupa Miłośników Star Wars „Dagobah” zapewni Wam, że poczujecie się, jakbyście brali udział w kręceniu nowej części tego kultowego filmu.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Przedstawienia teatralne Znacie Tygrysa Pietrka, a może chcecie zobaczyć dziewczynkę z zapałkami? Jeżeli tak, to aktorzy min. Teatru im. Osterwy z Gorzowa, mogą dla Was wystąpić z jednym z kilkunastu przedstawień.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Klauni cyrkowi Chcecie poznać Rupherta i Rico? Ich super widowiska dla dzieci i całych rodzin uatrakcyjnią każdą imprezę. Podczas występu przedstawiają rewelacyjne piosenki dla dzieci, dynamiczną fabułę i gagi cyrkowe, wytwornicę baniek mydlanych, bomby z konfetti.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Klauni animatorzy Chcesz, aby dzieci zabawiali klauni rozdający gadżety lub słodycze? Ubierzemy naszych pracowników w kolorowe stroje i zajmiemy się najmłodszymi. Możemy zorganizować dla nich ciekawe atrakcje, które zapewnią mile i wesoło spędzone chwile na każdej imprezie!

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Wata cukrowa i słodkości Na życzenie klienta możemy zorganizować stoiska w których uczestnicy festynu mogą otrzymać ulubione frykasy.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Namioty Czasami istnieje potrzeba zorganizowania namiotów dla organizatorów, służby medycznej, artystów czy VIP-ów. Posiadamy szybko rozstawiane namioty 3x3m oraz 3x6. Na życzenie klienta możemy przygotować ofertę hal namiotowych.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Scena Nieodzowny element większych festynów. Współpracujemy z firmami posiadającymi profesjonalne sceny z nagłośnieniem, światłami i efektami w różnych konfiguracjach i rozmiarach.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Nagłośnienie Nawet mała impreza plenerowa powinna być uatrakcyjniona muzyką i możliwością kontaktu prowadzącego - konferansjera z uczestnikami. Posiadamy mobilne zestawy nagłośnieniowe wraz z agregatem prądotwórczym.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Karaoke Na początku zwykle śpiewanie grupowe, które płynnie przechodzi w występy solowe. Goście do wyboru mają kilka tysięcy polskich oraz zagranicznych utworów. Impreza jest prowadzona przez animatora zabawy, który dba o to, by wszyscy goście zapamiętali ją na długo.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Dyskoteka Oferujemy pełne nagłośnienie, światła, lasery oraz wytwornicę dymu. Doświadczony DJ rozbawi publiczność i stworzy odpowiedni klimat muzyczny, dopasowany do uczestników imprezy.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Wodzirej Zachęci do zabawy, stworzy miłą atmosferę, opowie dowcip, uatrakcyjni zabawę, poprowadzi wspólne tańce (kilkanaście tańców w repertuarze), zintegruje grupę, rozśmieszy.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Kasyno Jeśli standardowe imprezy już Was nużą, wciąż powtarzane eventowe scenariusze sprawiają, że nie macie ochoty wieczorem opuszczać kanapy- ta propozycja jest właśnie dla Was. Prawdziwe stoły do Black Jacka, Pokera, Ruletki, doświadczeni krupierzy, żetony, karty, niepowtarzalna atmosfera kasyna rodem z Las Vegas - to wszystko może wydarzyć się w Państwa firmie, hotelu, sali, ogrodzie. Możemy zaproponować elementy strojów z lat 20-tych, które będą tworzyły klimat epoki prohibicji.

Black Jack - Poker - Ruletka

CENA: Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

Twoja impreza będzie niezapomniana !
Informacje zawarte na niniejszej stronienie stanowią oferty handlowej.
Wszelkie ceny mogą ulec zmianie.
Nie zezwalamy na kopiowanie i powielanie treści
bez uzyskania Naszej zgody.
Dane kontaktowe tel. 957 321 831
kom. 600 244 939
event@eventgo.pl

Siedziba: 66-500 Przyłęg 18