image
Narty wieloosobowe Chcesz sprawdzić jak współdziała grupa? Narty wieloosobowe pokarzą to bardzo dokładnie.   Uczestnicy otrzymują tzw. lejce czyli sznury przytwierdzone do nart. Zadaniem drużyny jest skoordynowanie ruchów i  pokonanie wyznaczonego odcinka.

Dane techniczne:

5 osób/parę nart

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Litera A Jeden z uczestników wchodzi na specjalnie skonstruowaną literę „A” i musi przejść w jak najkrótszym czasie wytyczony odcinek drogi. Reszta zawodników asekuruje go używając systemu linek. Bez dobrej komunikacji w grupie na pewno się to nie uda.

Dane techniczne:

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Zestaw Sztafet Specjalnie skonstruowane zadania do wykonania których potrzebna będzie cała grupa. Tu indywidualności się nie liczą, liczy się wynik całego zespołu.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Konkurs Drwali Chcecie poznać trud pracy w lesie? Nie ma problemu. Piłowanie bala piłą „moja- twoja", czy wbijanie gwoździ na czas, sprawdzą Wasze umiejętności.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Turniej paintballowy Jeśli macie jakieś niewyjaśnione sprawy w firmie, paintball to właśnie coś dla Was. Przygotujemy miejsce do zabawy, wyposażymy w sprzęt i przeprowadzimy turniej, w którym wyłonimy najlepszy team.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Strzelnica Jesteśmy w stanie przygotować dla Was większość z możliwych typów strzelnic. Od proc i łuków przez wiatrówki, topory i noże, aż po broń palną. Konkurencje strzeleckie mają tę zaletę, że nie wymagają od uczestników dużego wysiłku fizycznego, ani wytrenowania. Kto z nas nie chciałby zdobyć tytułu „Sokole oko”?

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Przeciąganie liny Kto powiedział, że proste konkurencje nie mogą dostarczyć uczestnikom tylu emocji, co skomplikowane, kosztowne przedsięwzięcia? Dwie drużyny, jedna lina i wysiłek  zespołu by osiągnąć cel - pokonać przeciwnika, przeciągając go na swą stronę.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Hydraulik Prosta zabawa, a potrafi rozbawić. W rurze są wykonane otwory, które zespół musi zatkać by nie wylewała się woda. Zadanie polega na nalaniu do rury tyle wody, aby górą wypadła z niej piłeczka.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Akwedukt Zadaniem zespołu jest przelanie wody do oddalonej o kilkanaście metrów miarki. Uczestnicy do dyspozycji mają linki, kijki, podpory, rynny, węże, rurki, lejki i inne rekwizyty. Czy uda się zbudować sprawny akwedukt?

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Zestaw konkurencji logicznych Nie sama siła fizyczna jest ważna. Specjalnie przygotowane zadania logiczne pozwolą nam sprawdzić jak grupa współdziała przy rozwiązaniu problemów.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Zestaw konkurencji sprawnościowych Zestaw prostych konkurencji pozwalających sprawdzić, jak grupa ludzi współdziała w zespole. W skład wchodzą między innymi: młynek, pajęczyna i wiele innych.

CENA: Zapytanie ofertowe
image
Siłomierz Bokser Doskonała zabawa dla wszystkich. Niezwykły siłomierz dla prawdziwych twardzieli, ale nie tylko. Po każdym uderzeniu siłomierz-bokser pokazuje siłę ciosu.

CENA: Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

Twoja impreza będzie niezapomniana !
Informacje zawarte na niniejszej stronienie stanowią oferty handlowej.
Wszelkie ceny mogą ulec zmianie.
Nie zezwalamy na kopiowanie i powielanie treści
bez uzyskania Naszej zgody.
Dane kontaktowe tel. 957 321 831
kom. 600 244 939
event@eventgo.pl

Siedziba: 66-500 Przyłęg 18